PROMOCJE DLA KLIENTÓW BILLECTA POLAND

Promocja naszego partnera na usługi windykacyjne należności

Każdy klient Billecta Poland otrzyma kod rabatowy na usługę windykacji naszego Partnera. W ramach zleconych działań windykacyjnych, nasz zaufany Partner:

  • oceni zdolność Twojego dłużnika do uregulowania zobowiązania,
  • skontaktuje się z nim, wzywając do spłaty długu,
  • uzgodnimy z nim harmonogram spłaty należności,
  • skutecznie doprowadzi do ściągnięcia zaległości.

Wystarczy zarejestrować darmowe konto u naszego zaufanego partnera i przy rejestracji wpisać kod promocyjny. Kod promocyjny znajdziecie Państwo w podpisanej Umowie. Dla użytkowników, którzy nie są klientami Billecta a chcą skorzystać z oferty promocyjnej usług naszego Partnera, mogą wpisać przy Rejestracji kod: ‚billecta”. Dzięki niemu możesz uzyskać od naszego Partnera dodatkowe bonusy.

 Szczegóły >> 

WSPÓŁPRACA Z BILLECTA- OFERTA DLA POŚREDNIKÓW

Prowadzisz firmę pośrednictwa kredytowego, biuro rachunkowe, kancelarię księgową lub podatkową? Obsługujesz klientów firmowych i masz do czynienia z ich finansami?

Billecta Poland proponuje Tobie Partnerską współpracę w zakresie pozyskiwania klientów na nasze usługi faktoringowe.

Niezależnie od skali wielkości Twojego biznesu, możesz stać się ambasadorem Billecta wśród swoich klientów firmowych. Do zaoferowania mamy wiele zarówno Twoim klientom jak i Tobie.

Usługi faktoringowe B2B, jakie mamy w swojej ofercie, są komplementarne względem oferty usług księgowych, rachunkowych, prawniczych, doradczych. Nasze rozwiązania factoringowe wzbogacają wybór produktów finansowych każdego brokera i pośrednika kredytowego. nie zwlekaj i nie daj się wyprzedzić swoim konkurentom – skontaktuj się z nami, poznaj proponowane warunki współpracy z Billecta Poland i dostarcz swoim klientom nowych opcji zamiany faktur na gotówkę!

 

 

Billecta Finance

Proponujemy Tobie współpracę pośrednictwa przy udzielaniu finansowania B2B pod kątem:

  • pożyczek B2B
  • finansowania pomostowego
  • finansowania obrotowego
  • finansowania inwestycji
  • pożyczek hipotecznych i dla developerów.
Billecta

Nie zwlekaj i nie daj się wyprzedzić swoim konkurentom!

Napisz do nasz krótkiego maila z tytułem „AFILIACJA” na dedykowany adres: marketing@billecta.pl i zostaw nam swoje namiary kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie z ofertą współpracy od razu jak to będzie tylko możliwe!

Jeśli masz pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

Zadzwoń do nas w dni robocze w godzinach 8:30 - 16:30

We ale speak English

Naciskając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez spółkę Billecta Poland sp. z o.o., w celu marketingu własnego usług wykonywanego za pośrednictwem urządzeń końcowych (komputer, telefon, tablet) lub zautomatyzowanych systemów wywołujących, poprzez przekazanie mi informacji handlowych w formie wiadomości e-maili, wiadomości smsów oraz podczas rozmów telefonicznych. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Billecta Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami b2b wejdź na stronę naszej spółki córki billecta finance