07.08.19 | autor: redakcja
factoring
Ludwig Pettersson
Savelend
Ludwig Pettersson, CEO Savelend, nominowany do prestiżowej nagrody ‘Young Founder of the Year 2020′

Ludwig Pettersson, CEO Savelend, nominowany do prestiżowej nagrody ‘Young Founder of the Year 2020′

Ludwig Pettersson jest jednym z dziesięciu nominowanych do nagrody Young Founder of the Year 2020. Ludwig został nominowany za pomysł połączenia inwestorów Savelend na wszystkich poziomach z osobami i firmami potrzebującymi płynności i innych form wsparcia finansowego. Jego wizją jest bycie czołowym i najbardziej niezawodnym dostawcą automatycznych systemów dedykowanych usprawnieniu stanu finansów klientów w Szwecji.

To wielka przyjemność być rozpoznawalnym za coś, co mnie pasjonuje i co udało mi się osiągnąć”, komentuje nominację Ludwig Pettersson. „Jesteśmy na początku bardzo ekscytującej podróży, ale już zauważamy, że coraz więcej osób jest zainteresowanych tym, co robimy. Ten rodzaj nominacji daje mi jeszcze większą motywację do dalszej pracy z moim zespołem, aby być jeszcze lepszym i bardziej konkurencyjnym”.

Nagroda Młodego Założyciela Roku przyznawana jest od ponad dziesięciu lat i jest przyznawana przedsiębiorcy za „ich zdolność do opracowywania produktów i usług, które angażują ludzi i przyczyniają się do korzyści dla klienta. Tegoroczny Young Founder ma potencjał aby zbudować odnoszącą sukcesy firmę, być dobrym liderem i stać się wzorem do naśladowania dla innych młodych przedsiębiorców. Celem nagrody jest promowanie sukcesu i rozwoju młodych przedsiębiorców ”.

Inni nominowani oprócz Ludwiga Petterssona to Anton Nakic (Bon Cena), Elvira Eriksson (Mockberg AB), Azddin Benberkan (Quickbutik), Isak Werme (Liqway), Sandra Jönsson (Wellbefy), John Drakenberg Renander (Alex Therapeutics), Julia Wrede (Gravel)), Olle Sandberg i Tobias Göransson (Corlin Eyewear) i Viktor Stensson (Bokio).

„Jestem dumny z tego, że wymieniono mnie w firmie wśród innych młodych i zmotywowanych przedsiębiorców. Uważam, że razem tworzymy dla siebie przestrzeń i motywację, widząc, że jest to również dobre dla innych młodych przedsiębiorców w Szwecji” – mówi Ludwig Pettersson.

Kryteria nominacji są następujące – nominowany założyciel:

  • ma mniej niż 30 lat w momencie nominacji
  • założył i prowadzi spółkę kapitałową
  • jest większościowym właścicielem biznesu wraz ze współzałożycielami
  • ma co najmniej jednego aktywnego klienta
  • wykazuje przychód co najmniej 500 000 SEK
  • ma potencjał, aby stać się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą

Każdego roku Fundatorzy Alliance przyznają nagrody w kilku różnych kategoriach w ramach Nagrody Fundatorów podczas Gali Przedsiębiorców. Celem nagród jest inspirowanie do zrównoważonego rozwoju korporacji w Szwecji poprzez nagradzanie i wyróżnianie odnoszących sukcesy, niezwykłych przedsiębiorców.

O grupie Savelend

Działalność inkorporującej Credstep Poland i Credstep Funds grupy kapitałowej opiera się na trzech obszarach biznesowych: Save, Lend i Solutions.

Obszar działalności Save obejmuje produkty i usługi dla inwestorów zarówno na poziomie detalicznym, jak i instytucjonalnym, a także inicjatorów / wierzycieli zaangażowanych w działalność platformy marketplace Savelend Credit Group.

Lend jest obszarem działalności dla klientów końcowych, zarówno dla konsumentów, jak i firm.

Pod nazwą Solutions gromadzone są rozwiązania płatnicze dla klientów korporacyjnych. Obszar biznesowy obejmuje cztery grupy produktów: windykację, przelewy, wystawianie faktur i rozwiązania typu platforma marketplace.

www.billectafinance.pl

www.savelend.se

Do you have any questions or comments about our services?

Contact us - we will be happy to help you!

You can call us on working days during the following hours: 9:00 - 16:00

By pressing the "Send" button, You consent to the processing of personal data in the contact form by Billecta Poland S p. z o.o. for the purpose of marketing your own services - performed via end devices (computer, mobile, tablet) or automated calling systems, by providing us with commercial information in the form of an e-mail, SMS messages and during mobile phone calls. We will process your personal data in accordance with the Privacy Policy. The administrator of your personal data will be Billecta Poland sp.z o.o. based in Gdynia.

If you are interested in b2b loans please visit our subsidiary website billecta finance