Faktoring to naturalne źródło finansowania dla eksporterów. Czy masz kontrahentów w Szwecji? Pozwól nam się tym profesjonalnie zająć.

Billecta aktywnie wspiera przedsiębiorców uczestniczących w międzynarodowym obrocie gospodarczym, zwłaszcza między Polską, a Szwecją. W Billecta wiemy jak wykorzystać międzynarodowy charakter naszej firmy aby zaproponować klientom unikalną ofertę: faktoring wierzytelności w koronach szwedzkich (SEK).

Faktoring w SEK

Czy wystawiłeś swojemu szwedzkiemu kontrahentowi fakturę VAT w SEK?

A może jesteś szwedzkim przedsiębiorcą rozliczającym się z polskim partnerem biznesowym w swej rodzimej walucie? W Billecta proponujemy także finansowanie w EUR, USD, CZK, GBP i inne.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – na indywidualnie uzgadnianych zasadach założymy Ci propozycję wykupu Twojej wierzytelności handlowej, bez konieczności jej przewalutowania na PLN.

Z nami nie stracisz na kursie wymiany walut. We współpracy z naszą siostrzaną szwedzką spółką Billecta Finans AB obsłużymy Ciebie i Twojego partnera za granicą. Nasz unikalny na rynku polskim produkt „SEK faktoring” to pierwszy krok na drodze tworzenia wartości dodanej dla naszych klientów uczestniczących w obrocie handlowym Polski z zagranicą.

Jeśli masz pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

Zadzwoń do nas w dni robocze w godzinach 8:30 - 16:30

We ale speak English

Naciskając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez spółkę Billecta Poland sp. z o.o., w celu marketingu własnego usług wykonywanego za pośrednictwem urządzeń końcowych (komputer, telefon, tablet) lub zautomatyzowanych systemów wywołujących, poprzez przekazanie mi informacji handlowych w formie wiadomości e-maili, wiadomości smsów oraz podczas rozmów telefonicznych. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Billecta Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami b2b wejdź na stronę naszej spółki córki billecta finance