FAKTORING ZAKUPOWY, CZYLI ODWRÓCONY TO ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY FIRM INWESTUJĄCYCH W WYPOSAŻENIE, SPRZĘT, ZAPASY TOWARÓW, NOWĄ TECHNOLOGIĘ LUB INNE NAKŁADY. NIE MUSISZ PŁACIĆ ZA NIE OD RAZU!

Jeśli jesteś odbiorcą faktury, a wolałbyś zapłacić swojemu kontrahentowi później, niż w terminie wskazanym na fakturze, to pozwól nam się tym zająć. Billecta zapłaci bezpośrednio Twojemu kontrahentowi za zakupy w terminie wskazanym na fakturze VAT, a Ty zwrócisz nam ten wydatek nam w ratach, według harmonogramu jaki Ci pasuje. Odraczamy termin ostatecznego rozliczenia za zakupy nawet i o 6 miesięcy. Koszt tej usługi w Billecta jest konkurencyjny. . Faktoring odwrócony to świetna alternatywa dla kredytu kupieckiego, zwłaszcza gdy Twój kontrahent – dostawca towarów lub usług, nie może zaproponować Ci długiego odroczenia zapłaty ceny. Nasze rozwiązanie spowoduje, że nakłady, zakupy czy inwestycje nie zachwieją płynnością finansową Twojej Firmy.   Uregulujemy 100% Twoich zobowiązań wobec dostawców, a Ty łatwo rozterminujesz płatność ceny na raty, przez taki okres, jakiego będziesz potrzebował. .

   Schemat transakcji z perspektywy klienta

 

Faktoring zakupowy

Jak poznać dokładny koszt usługi i jak skorzystać z faktoringu zakupowego w Billecta?

Po prostu skontaktuj się z nami, pisząc e-maila na adres info@billecta.pl. Nie zapomnij dołączyć skan lub fotokopii faktury i wskazać, jaki okres rozterminowania płatności ceny Cię interesuje. Pamiętaj, aby zrobić to jeszcze przed terminem płatności faktury zakupowej. My sprawnie zajmiemy się resztą, przesyłając Ci niezobowiązującą propozycję wraz z projektem umowy i określeniem kosztu naszej usługi.

 

Prześlij skan faktury lub zapoznaj się z ceną usługiKALKULATOR<

Jeśli masz pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

Zadzwoń do nas w dni robocze w godzinach 8:30 - 16:30

We ale speak English

Naciskając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez spółkę Billecta Poland sp. z o.o., w celu marketingu własnego usług wykonywanego za pośrednictwem urządzeń końcowych (komputer, telefon, tablet) lub zautomatyzowanych systemów wywołujących, poprzez przekazanie mi informacji handlowych w formie wiadomości e-maili, wiadomości smsów oraz podczas rozmów telefonicznych. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Billecta Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami b2b wejdź na stronę naszej spółki córki billecta finance