Jako krajowa część szwedzkiej grupy kapitałowej Savelend, z dumą realizujemy naszą misję:

Zapewniać operacyjną doskonałość i podejście zorientowane na klienta!

To wszystko z myślą o polskim, wymagającym kliencie i coraz bardziej konkurencyjnym sektorze usług finansowych B2B. Chcemy dostarczyć wszystkim przedsiębiorcom, ze szczególnym uwzględnieniem SME, mikrofirm, jednoosobowych działalności gospodarczych i freelancerów, szybkie, transparentne i konkurencyjne cenowo finansowanie w formie faktoringu online. Oferujemy nowoczesny e-faktoring na prostych zasadach i bez zbędnych formalności!

Savelend

Billecta Poland z ograniczoną odpowiedzialnością należy w stu procentach do Savelend  Group AB, spółki handlowej prawa szwedzkiego, i wchodzi w skład grupy kapitałowej SAVELEND.

Billecta

Finansowanie obrotowe i inwestycyjne, finansowanie inwestycji proekologicznych w tym fotowoltaiki, funduszy na rozwój, finansowanie pomostowe, inwestycje, refinansowanie zobowiązań, prefinansowanie kontraktu? A może interesują Ciebie pożyczki hipoteczne lub pożyczki dla deweloperów budowlanych.

Dane rejestrowe

Billecta Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 23/10, 81-372 Gdynia, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000708198, NIP: 6793160930, REGON: 368932490.

Kierownictwo Spółki Billecta Poland:

Ludwig Pettersson
Ludwig Pettersson

Prezes Zarządu

Jarosław Grygiel
Jarosław Grygiel

Dyrektor krajowy i prokurent

Agnieszka Wiczołek
Agnieszka Wiczołek

Zastępca Dyrektora Krajowego

Jako Billecta jesteśmy zaszczyceni przynależnością do następujących ogólnokrajowych organizacji gospodarczych:

Współpracujemy z następującymi partnerami biznesowymi:

Billecta

Autenti

Billecta

BIK

Billecta

CRIF

Billecta

Dotpay

Billecta

ERIF

Billecta

KBiG

Billecta

Sir Analyst

Billecta

Kontomatic

Billecta

BIG

Billecta

Euleo

Billecta

EndoFund

Jeśli masz pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

Zadzwoń do nas w dni robocze w godzinach 8:30 - 16:30

We ale speak English

Naciskając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez spółkę Billecta Poland sp. z o.o., w celu marketingu własnego usług wykonywanego za pośrednictwem urządzeń końcowych (komputer, telefon, tablet) lub zautomatyzowanych systemów wywołujących, poprzez przekazanie mi informacji handlowych w formie wiadomości e-maili, wiadomości smsów oraz podczas rozmów telefonicznych. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Billecta Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami b2b wejdź na stronę naszej spółki córki billecta finance