07.08.19 | autor: redakcja
factoring
Ludwig Pettersson
Savelend
Ludwig Pettersson, CEO Savelend, grupy kapitałowej zrzeszającej Billecta Poland i Billecta Finance nominowany do prestiżowej nagrody ‘Young Founder of the Year 2020’!

Ludwig Pettersson, CEO Savelend, grupy kapitałowej zrzeszającej Billecta Poland i Billecta Finance nominowany do prestiżowej nagrody ‘Young Founder of the Year 2020’!

Ludwig Pettersson jest jednym z dziesięciu nominowanych do nagrody Young Founder of the Year 2020. Ludwig został nominowany za pomysł połączenia inwestorów Savelend na wszystkich poziomach z osobami i firmami potrzebującymi płynności i innych form wsparcia finansowego. Jego wizją jest bycie czołowym i najbardziej niezawodnym dostawcą automatycznych systemów dedykowanych usprawnieniu stanu finansów klientów w Szwecji. To wielka przyjemność być rozpoznawalnym za coś, co mnie pasjonuje i co udało mi się osiągnąć”, komentuje nominację Ludwig Pettersson. „Jesteśmy na początku bardzo ekscytującej podróży, ale już zauważamy, że coraz więcej osób jest zainteresowanych tym, co robimy. Ten rodzaj nominacji daje mi jeszcze większą motywację do dalszej pracy z moim zespołem, aby być jeszcze lepszym i bardziej konkurencyjnym”. Nagroda Młodego Założyciela Roku przyznawana jest od ponad dziesięciu lat i jest przyznawana przedsiębiorcy za „ich zdolność do opracowywania produktów i usług, które angażują ludzi i przyczyniają się do korzyści dla klienta. Tegoroczny Young Founder ma potencjał aby zbudować odnoszącą sukcesy firmę, być dobrym liderem i stać się wzorem do naśladowania dla innych młodych przedsiębiorców. Celem nagrody jest promowanie sukcesu i rozwoju młodych przedsiębiorców ”. Inni nominowani oprócz Ludwiga Petterssona to Anton Nakic (Bon Cena), Elvira Eriksson (Mockberg AB), Azddin Benberkan (Quickbutik), Isak Werme (Liqway), Sandra Jönsson (Wellbefy), John Drakenberg Renander (Alex Therapeutics), Julia Wrede (Gravel)), Olle Sandberg i Tobias Göransson (Corlin Eyewear) i Viktor Stensson (Bokio). „Jestem dumny z tego, że wymieniono mnie w firmie wśród innych młodych i zmotywowanych przedsiębiorców. Uważam, że razem tworzymy dla siebie przestrzeń i motywację, widząc, że jest to również dobre dla innych młodych przedsiębiorców w Szwecji” – mówi Ludwig Pettersson. Kryteria nominacji są następujące – nominowany założyciel:

  • ma mniej niż 30 lat w momencie nominacji
  • założył i prowadzi spółkę kapitałową
  • jest większościowym właścicielem biznesu wraz ze współzałożycielami
  • ma co najmniej jednego aktywnego klienta
  • wykazuje przychód co najmniej 500 000 SEK
  • ma potencjał, aby stać się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą

Każdego roku Fundatorzy Alliance przyznają nagrody w kilku różnych kategoriach w ramach Nagrody Fundatorów podczas Gali Przedsiębiorców. Celem nagród jest inspirowanie do zrównoważonego rozwoju korporacji w Szwecji poprzez nagradzanie i wyróżnianie odnoszących sukcesy, niezwykłych przedsiębiorców. O grupie Savelend Działalność inkorporującej Billecta Poland i Billecta Finance grupy kapitałowej opiera się na trzech obszarach biznesowych: SaveLend i Solutions. Obszar działalności Save obejmuje produkty i usługi dla inwestorów zarówno na poziomie detalicznym, jak i instytucjonalnym, a także inicjatorów / wierzycieli zaangażowanych w działalność platformy marketplace Savelend Credit Group. Lend jest obszarem działalności dla klientów końcowych, zarówno dla konsumentów, jak i firm. Pod nazwą Solutions gromadzone są rozwiązania płatnicze dla klientów korporacyjnych. Obszar biznesowy obejmuje cztery grupy produktów: windykację, przelewy, wystawianie faktur i rozwiązania typu platforma marketplace. www.billectafinance.pl www.savelend.se

Jeśli masz pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

Zadzwoń do nas w dni robocze w godzinach 8:30 - 16:30

We ale speak English

Naciskając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez spółkę Billecta Poland sp. z o.o., w celu marketingu własnego usług wykonywanego za pośrednictwem urządzeń końcowych (komputer, telefon, tablet) lub zautomatyzowanych systemów wywołujących, poprzez przekazanie mi informacji handlowych w formie wiadomości e-maili, wiadomości smsów oraz podczas rozmów telefonicznych. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Billecta Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami b2b wejdź na stronę naszej spółki córki billecta finance