07.08.21 | autor: redakcja
B2B
billecta
biznes
e-handel
ecommerce
faktoring
faktoring cichy
start-up
targi handlu
Płynność finansowa w e-biznesie. Faktoring dla rozwoju sprzedaży w kanale online – video nagranie

Płynność finansowa w e-biznesie. Faktoring dla rozwoju sprzedaży w kanale online – video nagranie

Zapraszamy do obejrzenia nagrania prelekcji Jarosława Grygiela podczas XVIII Targów eHandlu w Warszawie na temat płynności finansowej w e-biznesie oraz roli faktoringu dla rozwoju sprzedaży w kanale online. Link do nagranego wystąpienia: https://youtu.be/lLYNfBwI7Js     (Nasz profil na  YouTube)

Jakie korzyści niesie dla właściciela biznesu faktoring?

Stawiamy sobie również tezy dotyczące potrzeb przedsiębiorcy w dobie gospodarki cyfrowej.

Czy mały sklep również ma szanse na wsparcie faktoringiem swojego biznesu?

Przedstawiamy ciekawe case’y, omawiamy proces, który w kilku krokach zbliża przedsiębiorcę do uzyskania bieżącego finansowania bezspornych wierzytelności. Odpowiemy również na pytanie, dlaczego korzystnym jest finansowanie dostaw zagranicznych w formule e-faktoringu.”

Jeśli masz pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

Zadzwoń do nas w dni robocze w godzinach 8:30 - 16:30

We ale speak English

Naciskając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez spółkę Billecta Poland sp. z o.o., w celu marketingu własnego usług wykonywanego za pośrednictwem urządzeń końcowych (komputer, telefon, tablet) lub zautomatyzowanych systemów wywołujących, poprzez przekazanie mi informacji handlowych w formie wiadomości e-maili, wiadomości smsów oraz podczas rozmów telefonicznych. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Billecta Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami b2b wejdź na stronę naszej spółki córki billecta finance